Bilio.com ile Çalışın

Bilio.com’da İlanlarınız…

Bilio.com potansiyel müşterileri sizin ürünlerinize yönlendiren bir internet rehberidir. Sitemiz sürekli gelişen kataloğumuzla, müsteriler aradığı ürünü kolayca bulabilir ve yönlendirebilir. Sitemizde ürün ve hizmet yelpazenizi sergileyin ve müşterilerinizin sizi kolay ve çabuk bir şekilde bulmasını sağlayın.

Size ne kadara mal olur?

Sadece tıklama sonrası ödeyin!

Fiyatlarımız kategorilere göre 9 – 22 krş arasında değişmektedir. Bu tıklama ücretleri KDV hariç birim fiyatlarıdır. Mağaza Paneline bağlanarak istatistiklerinizi inceleyebilir, harcamalarınızı kontrol edebilir, görünümde günlük olarak arzunuza göre değişiklikler yapabilir, hesabınıza kredi kartı veya banka havalesi ile kredi yükleyebilirsiniz.

Üyelerimiz arasına siz de katılın!

Kayıt işleminizi gerçekleştirebilmeniz ve üye mağazalarımız arasına katılabilmeniz için, aşağıdaki kriterlere uyulması gerekmektedir:

- Online aktif bir mağazanız olması
- Resmi bir firma olarak, fatura kesme ve işleme yetkisine sahip olmanız (bunun için gerekli bilgiler; resmi firma adı, vergi numarası ve firma kayıt numarası),
- Güncel email adresiniz ve telefon numaranız
- Güncel ürün listeniz (ürün listenizi buraya tıklayarak da oluşturabilirsiniz).
- Ve Türkiye’nin heryerine sorunsuz ürün kargolama.

Bilio.com, kullanılmış, yeniden paketlenmiş veya paketi hasar görmüş ürünleri içeren ya da yukarıdaki kriterlere uymayan ürün listelerini yayınlamama hakkını saklı tutar.

Neden Bilio.com’u seçmelisiniz?

Bizler müşteri odaklı bir site yaptık. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, kataloglarımızı hızlı ve kolay bir şekilde kullanmalarını sağlamak, üye mağazalarımızın talepleri ve web sitelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik gerçeklere dayalı, eksiksiz bir alışveriş trafiği oluşturmak bizim işimiz.

Bilio.com’da kendinizi tanımlayabilirsiniz

Bilio.com, doğru ve güncel ürün detayları ile müşterilerin aradığını sizde bulmasına olanak verir.

Ürünlerimi Bilio.com’da nasıl gösterebilirim?

Ürünlerinizin listesini ve detaylarını içeren Feed dosyasını ‘Dosya yapısı ‘nda belirtilen kriterlere göre hazırladıktan sonra bize dosyanızın URL adresini göndermeniz yeterli olacaktır. Ürünlerinizin yükleme işlemini biz gerçekleştireceğiz.

Kayıt olma, ürün listeleme ve veri güncelleme için ücretsizdir, yalnızca sitemiz üzerinden sizin online mağazanıza gönderdiğimiz tıklamalar için ücret talep ediyoruz.

Sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz, sayfanıza tekliflerinize tıklama yoluyla yönlendirilir. Çok seviyeli gelişmiş filtreleme sistemimiz sayesinde aynı müşterinin defalarca tıklaması sonuç itibarı ile tek tıklama olarak sayılacaktır


© 2004-2014 www.bilio.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik politikası