Bilio.com Nasıl Çalışır?

Bilio.com nasıl kullanılır? Bilio.com’da ürün ve fiyat karşılaştırmanın size sağlayacağı faydalar nelerdir?

  • Aradığınız ürünün en ucuz fiyat ile nerede satıldığını öğrenebilme!
  • Ürünlerin modellerini ve teknolojik özelliklerini  karşılaştırma imkanı.
  • Güvenilir Mağaza Sistemi ile sorunsuz alışveriş yapma olanağı!
  • En uygun taksit, kargo ve ürün garantisi bilgilerine erişme.
  • Müşteri  yorum ve puanlarını okuyarak en doğru ürün ve mağaza tercihini yapma fırsatı.

Bilio.com’da Türkiye’nin en  önemli 800 e-ticaret sitesine ait 4.500.000 ürün listelenmektedir. Bir ürün satın almak istediğinizde, Bilio.com’da karşılaştırma yapmak size çok sayıda avantaj sağlar. Bilio.com’un alışverişinizi kolaylaştıracak hizmetleri:

  • Bir ürünün hangi e-ticaret sitesinde EN UCUZ  fiyattan satıldığını öğrenebilirsiniz.
  • Aradığınız ürünün hangi mağazalarda, hangi taksit, kargo ve garanti seçenekleri ile satıldığını inceleyebilirsiniz.
  • Güvenilir Mağaza Sistemi sayesinde alışveriş yapacağınız e-ticaret sitelerinin güvenilirlik derecesini öğrenir, gerçek müşterilerin mağaza hakkındaki yaptığı yorumlardan ve verdikleri puanlardan fikir edinebilirsiniz.
  • Bilio.com’un geniş içerik altyapısı, kategori sayfalarındaki filtre seçeneklerini kullarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçmenize yardımcı olur. Filtre sistemini kullanarak belli özelliklere sahip ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Bilio.com’da sadece ürünlerin fiyatları değil, teknik özellikleri de karşılaştırılır. Örneğin, bir cep telefonu almak istediğinizde filtrelerden size gereken teknik özellikleri seçip tercihlerinize en uygun telefon modellerini listelersiniz. Tek bir tıklama ile listenizdeki bu ürünleri karşılaştırıp en ucuz satış fiyatlarını ve  hangisinin daha yüksek teknolojik özelliklere sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede “fiyat ve performans dengesi” içinde size en uygun telefonu, en ucuz fiyattan satın alabilirsiniz.

Bilio.com’da bir ürüne nasıl ulaşılır?

Bilio.com’da bir ürünü bulmak için ana sayfadaki arama kutusuna ilgilendiğiniz ürünün adını yazıp ARA butonu tıklamanız yeterli.  Ayrıca, ana sayfanın sol tarafındaki kategori menüsünden de ilgili kategorilere tıklayarak kapsamlı ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

urun-arama

En ucuz ürün nasıl bulunur?

Bir ürünün Bilio.com sayfasında, o ürünün hangi e-ticaret sitelerinde hangi fiyattan satıldığı listelenmektedir. Ayrıca bu mağazaların ürünü hangi taksit seçenekleri ile sattığı, kargo (teslimat) bilgileri ve garanti kapsamına dair açıklamalar da sunulmaktadır.

fiyat-bilgisi

Fiyatını uygun bulduğunuz bir mağazanın güvenililirlik durumunu öğrenmek için “Mağaza Bilgileri” linkini tıklayarak o e-ticaret sitesinin detay sayfasına ulaşıp hakkında yazılan yorumları ve verilen puanları inceleyebilirsiniz.

magaza-bilgileri

Size en uygun fiyatı ve mağazayı seçtikten sonra “Mağazaya Git” butonuna tıklayarak ilgili e-ticaret sitesine ulaşıp alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

magazaya-git

Bilio’da ürünler nasıl karşılaştırılır?

Bir ürünün hangi marka ve modelini almanız gerektiğine karar veremiyorsanız çözüm yine Bilio’da.

Kategori sayfalarında listelenen her ürünün altında “Karşılaştır” linki bulunuyor. Bu ‘Karşılaştır’ linki ürün detay sayfalarında da yer alıyor. Söz konusu  linkleri tıklayarak karşılaştırmak istediğiniz ürünleri listenize ekleyip, çok sayıda ürünün fiyatlarını ve teknik özelliklerini tek bir sayfada kıyaslayabilirsiniz.

Karşılaştırma işlemi için web sayfamızın en üst sağ köşesinde yer alan “Karşılaştırma Listem” linkine tıklayarak listenize ulaşabilirsiniz. Kıyaslama işlemi için “Ürünleri Karşılaştır” butonuna tıklamanız yeterli.

urun-karsilastirma

Karşılaştırma listenizdeki ürünleri kolayca çıkarabilir ya da yenilerini ekleyebilirsiniz. Eğer daha sonra incelemek üzere listelerinizi kaydetmek istiyorsanız Bilio.com’a üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemi de çok kolay! Adınızı, e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifreyi girerek 1 dakikadan bile kısa bir sürede üye olabilirsiniz. Bu işlemin ardından istediğiniz zaman Bilio.com’a giriş yaparak kayıtlı listelerinizden inceleme yapmayı sürdürebilirsiniz.

Fiyat Geçmişi nedir?

Bir ürün fiyatının geçmişten bugüne hangi değişimlerinden geçtiğini görebileceğiniz grafik tablomuz, o ürünü satın almak için en doğru zamanı belirlemenize yardımcı oluyor. Özellikle yabancı para kurlarında yaşanan değişimler nedeniyle oluşan fiyat farklılıklarını takip etmek konusunda fayda sağlayan bir araç.

fiyat-gecmisi

Fiyat Alarmı nedir, neye yarar?

Bir ürünü satın almak için fiyatının belli bir seviyeye inmesini bekliyor olabilirsiniz. Bilio.com bu alanda da size büyük bir kolaylık sağlıyor. Ürün detay sayfalarındaki “Fiyat Alarmı” kutusuna ürünü satın almak istediğiniz fiyatı yazıp yolladıktan sonra ürünün fiyatı belirlediğiniz fiyata indiğinde sizi hemen e-posta ile bilgilendiriyoruz.

fiyat-alarmi


© 2004-2014 www.bilio.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik politikası