Güvenilir Mağaza Programı

Güvenilir Mağaza Nedir?

Güvenilir Mağaza sistemi, e-ticaret sitelerini gelişime teşvik etmek ve internet kullanıcılarına güvenli bir alışveriş imkanı yaratmak amacıyla Bilio.com tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Bu sistemdeki temel amaç, gerçek müşterilerin bir e-ticaret mağazasında yaptıkları alışverişle ilgili düşüncelerini sözkonusu mağazaya ve diğer ziyaretçilere ulaştırabilmektir. Uygulama sayesinde internet kullanıcıları bir e-ticaret sitesinin hizmet kalitesi, ürün kalitesi ve sipariş/teslimat süreçleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir.

Bu Servis Nasıl Çalışıyor?

Müşteriler bir e-ticaret sitesinden alışveriş yapıp siparişini verdikten sonra, “mağazanın belirlediği süre içinde” kendilerine Bilio.com tarafından bir mağaza değerlendirme anketi yollanır. Bu ankette alışveriş deneyimleri, teslimat ve organizasyonla ilgili görüşleri alınır; mağaza bir puanlamaya tabi tutulur. Eğer mağaza son 30 gün içinde 7 ya da daha fazla sayıda ankette ortalama 5.0 üzerinden 4.0 veya daha yüksek puan alırsa güvenilir mağaza kapsamına girer.

Güvenilir Mağaza Sisteminin Faydaları!

  • Güvenilir Mağaza statüsü kazanan e-ticaret sitelerinde yer alan ürünler, Bilio.com ürün karşılaştırma listelerinde üst sıralara taşınır.
  • Ürün karşılaştırma listelerinde mağaza adının yanında Güvenilir Mağaza logosu görüntülenir!
  • Sistem sayesinde mağazaya güveni artan müşteriler endişe duymaksızın daha çok alışveriş yapar. Mağazanın güvenilirlik imajı, satışları ve kazancı artar!
  •  Mağazalar müşterilerden gelen yorumları değerlendirerek mevcut sorunlarını giderir, bu da daha sağlıklı çalışan iş süreçlerinin oluşturulmasına fırsat sağlar.
  • İnternet kullanıcıları, yorumların gerçekten alışveriş yapmış kişiler tarafından yazıldığından emin olarak, satın alma kararlarında bu deneyimlerden faydalanabilir.

Hizmetin maliyeti

Bu hizmet mağazalarımız için tamamen ücretsizdir. Programa kayıt ve aktivasyon yaklaşık 20 dakika almaktadır, diğer işlemler otomatik olarak gerçekleşir. Daha fazla bilgi için Mağaza Paneli.


© 2004-2014 www.bilio.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik politikası