Hakkımızda

Bilio.com dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers Grubu’nun bir iştirakidir. Naspers’ın 13 ayrı ülkede fiyat karşılaştırma alanında kazandığı bilgi ve deneyimi Türkiye’nin hizmetine sunan Bilio.com,  grubun ülkemizdeki en önemli internet yatırımlarından biri konumundadır.  2004 yılından beri faaliyet gösteren Bilio.com’un fiyat karşılaştırma sisteminde  800’den fazla e-ticaret mağazasına ait 4,5 milyon civarı ürün listelenmektedir.

Milyonlarca internet kullanıcısı ile yüzlerce e-ticaret sitesini aynı platformda buluşturan Bilio.com, mağaza ve tüketicilere sayısız kolaylıklar sunmaktadır.

- Tüketiciler ilgilendikleri bir ürünü Bilio.com’da araştırarak Türkiye’de en ucuz fiyatla hangi alışveriş sitelerinde satıldığını görebilirler.

- Bir alışverişte uygun fiyatlı ürünü bulmanın haricinde seçilen mağazanın hizmet kalitesi, güvenilirlik durumu ve tüketicilere sunduğu kolaylıklar da önemlidir. Bilio.com, bu gerçeklikten yola çıkarak Güvenilir Mağaza Sistemi’ni geliştirmiştir. Bilio.com’da ürünleri listelenen mağazalar Güvenilir Mağaza Sistemi kuralları gereği puanlanır, anket ve yorumlarla değerlendirilir. İnternet kullanıcıları da bu tarafsız göstergelerden yararlanarak ucuz fiyat ve güvenililirlik dengesini kuran mağazalara yönelme imkanı yakalar.

- Bilio.com internet kullanıcılarına inceledikleri mağazaların kargo gönderim sürelerini, taksit seçeneklerini ve yapılan müşteri yorumlarını da sunar. Bu sayede tüketiciler sadece en ucuz ürünü ve güvenilir mağazaları bulmakla yetinmeyip, en konforlu koşullarda kolay ve hızlı alışveriş yapma imkanını da elde eder.

- Ürün açıklamalarında Türkiye’nin en geniş içerik veritabanına sahip olan Bilio.com, tüketicilerin değişik ürünlerin detaylı teknik özelliklerini kıyaslayıp incelemesine olanak yaratır. Bu sayede internet kullanıcıları ilgilendikleri farklı ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırıp en doğru seçeneğe odaklanma şansı bulur.

- Tüketiciler alışveriş yaptıkları mağazalar ve satın aldıkları ürünler hakkında yorum yazarak görüşlerini milyonlarla paylaşabilir. Bilio.com’da yayınlanan bu müşteri yorumları yeni alışveriş yapacak kişiler için yol gösterici olmanın yanında, mağazaların da hatalarını tespit ederek düzeltmeleri için fırsat yaratmaktadır. Bilio.com’un alışveriş sonrasında gerçek müşterilere yolladığı “Güvenilir Mağaza ve Ürün Anketleri” her türlü manuel müdahaleden uzak bir şekilde tarafsız ve doğru değerlendirmeler yapılmasını sağlar.

- Bilio.com web mağazaları için her geçen gün daha fazla ziyaretçi ve satış sağlamaktadır. E-ticaret siteleri Bilio.com sayesinde geniş bir müşteri kitlesine kolaylıkla ulaşma ve farklılıklarını sergileme imkanı elde ederler.  Bilio.com’da ürünleri listenenen mağazalar Türkiye’nin en saygın alışveriş siteleri ile rekabete girerken hem satışlarını hem de marka bilinirlik oranlarını arttırmaktadırlar. Ayrıca Bilio.com’un yarattığı bu geniş platform, bütün e-ticaret sitelerine piyasadaki fiyat ve kalite dengelerini gözlemlemeleri için yeni fırsatlar sunmaktadır.

- Bilio.com internet kullanıcılarına sadece bilgisayarlarından değil, cep telefonları üzerinden de alışveriş yapma imkanı sunar. Tüketiciler Bilio.com mobil uygulamalarını kullanarak, ilgilendikleri ürünleri isim ya da barkodlarını okutarak arayabilir, farklı mağazalardaki fiyatlara kolayca ulaşabilir.

Bir e-ticaret mağazası işletiyor ve ürünlerinizin Bilio.com’da görüntülenmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistemimize katılın, hedef kitlenize en ucuz ve etkili biçimde ulaşarak, gelirlerinizi katlayın.

 

Bilio Elektronik Hizmetler ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres: Ayazağa Cad. No:4 Uniq İstanbul Plaza: B2 / Kat:3 34396 Ayazağa-Sarıyer/İstanbul
E-posta: bilgi@bilio.com
Url: http://www.bilio.com/
Vergi Numarası: Maslak VD. 8830310855

Banka Hesap Numaraları:
- Garanti Bankası – Galatasaray Şubesi – Hesap : 68-6296538 IBAN: TR44 0006 2000 0680 0006 2965 38
- Yapı Kredi Bankası – Koza Şubesi – Hesap : 89648205 IBAN: TR20 0006 7010 0000 0089 6482 05
-  İş Bankası – Beyoğlu Şubesi – Hesap : 1011-1804381 IBAN: TR41 0006 4000 0011 0111 8043 81
- Akbank – Gültepe Şubesi – Hesap : 80987 IBAN : TR29 0004 6001 7188 8000 0809 87


© 2004-2014 www.bilio.com Tüm hakları saklıdır. Gizlilik politikası